Кои са топ мачовете на Кристиано Роналдо?

Несъмнено Роналдо е един от най-успешните футболни играчи през последните години. Трудно е да се направи класация на най-добрите му попадения, защото те са изключително много. Кои са 10 от най-страхотните изпълнения на футболист номер 1 според различни анализи от топ букмейкъри като палмс бет ?

10. Спортинг 3-0 Морейренсе | Примера Лига | 7 октомври 2002 г.
Още с дебюта си, Роналдо показа, че е специален. На 17-годишна възраст той вкара два гола при убедителна победа с 3: 0 за Спортинг срещу Морейренсе.

9. Ювентус 1-4 Реал Мадрид | Финал на Шампионската лига | 3 юни 2017 г.
История се пише в най-големите мачове – така се случи и с Роналдо на финала на Шампионската лига през 2017 г. Вторият му гол беше 600-ият в кариерата му.

8. Барселона 1-2 Реал Мадрид | Ла Лига | 21 април 2012 г.
Роналдо показа своята емблематична „Калма“ на „Камп Ноу“ и заглуши тълпата през 2012 г. Португалският нападател направи страхотен мач и сложи край на надеждите на Барселона да спечели титлата.

7. Ювентус 0-3 Реал Мадрид | Четвъртфинал на Шампионската лига | 3 април 2018г.
Реал Мадрид профуча покрай Ювентус благодарение на великолепната игра на Роналдо. Той вкара два пъти и вторият му гол, който дори привържениците на Ювентус аплодираха, се превърна в един от най-страхотните голове на Шампионската лига за всички времена.

6. ПОРТУГАЛИЯ 3-3 Испания, Световно първенство | 15 юни 2018 г.
Роналдо 3-3 Испания! Роналдо вече бе отбелязал два пъти, когато в заключителните минути на мача от Мондиала направи страхотен свободен удар за отбора си.

5. Реал Мадрид 4-2 Байерн Мюнхен | Четвъртфинал на Шампионската лига | 18 април 2017 г.
Роналдо даде преднина на Реал Мадрид в 76-ата минута, но противоречивият мач стигна до продължения. След това нападателят вкара два гола в продълженията - един с левия крак и един с десния, за да завърши с перфектния хеттрик - и мястото на Реал на полуфинала беше потвърдено.

4. Арсенал 1-3 Манчестър Юнайтед | Полуфинал в Шампионската лига | 5 май 2019 г.
Може би най-доброто представяне на Роналдо във фланелка на Манчестър Юнайтед. Полуфиналното равенство беше перфектно подготвено след победата на Манчестър Юнайтед с 1: 0 на „Олд Трафорд“ в първия мач, но всякакви надежди на Арсенал за достигане до финала бяха разбити в рамките на 11 минути.

3. Реал Мадрид 3-0 Волфсбург | Четвъртфинал на Шампионската лига | 12 април 2016 г.
Реал Мадрид разчиташе на Роналдо, след като бяха победени с 2: 0 от Волфсбург в първия мач. Той отбеляза хеттрик на „Бернабеу“ , а отборът на Зинедин Зидан продължи напред, за да спечели първата от трите поредни титли в Шампионската лига.

2. Швеция 2-3 ПОРТУГАЛИЯ | Плейофи в квалификациите за Световната купа | 19 ноември 2013 г.
Португалия се надяваше да стигне до финалите на Мондиал 2014 и за щастие имаше Роналдо. Той показа зашеметяваща игра срещу Златан Ибрахимович със запомнящ се хеттрик, за да осигури победа с 4-2. Тогава Роналдо стана и водещ голмайстор за всички времена на Португалия – с впечатляващите 50 гола за страната.

1. Ювентус 3-0 Атлетико Мадрид | Осминафиналите на Шампионската лига | 12 март 2019 г.
Атлетико Мадрид победи Ювентус с 2: 0 в първия мач от участието си в Шампионската лига . Но Роналдо бързо напомни за себе си и вкара два гола с глава, за да изравни, преди да направи перфектното изпълнение от дузпа за победа.