Без изненади: Трикольорите паднаха от Уелс в скучен мач пред по-малко от 500 фенове

За 97 минути футболистите ни нямат и един удар в рамките на противниковата врата

Георги Дерменджиев

Продължава агонията на българския национален отбор по футбол. "Лъвовете" инкасираха трета загуба, в рамките на седмица, като тази вечер отстъпихме с 0:1 при домакинството си на Уелс. Двубоят се проведе пред точно 478 зрители, които явно са най-сериозният атестат за представянето на "трикольорите". Мачът ще се запомни и с кошмарната статистика. Футболистите ни нямаха нито един точен удар в рамките на вратата за общо 97 минути игра.

Селекционерът Георги Дерменджиев бе заложил на консервативна стратегия, която имаше за цел да ни подсигури поне точката. Плановете му обаче се объркаха от Джони Уилямс, който бе точен пет минути преди края. Преди това гостите от Острова изпуснаха няколко добри положения чрез Раби Матондо.