ЦСКА възкръсна срещу "Левски" с гол в последните минути

Първото дерби между вечните съперници за сезона завърши 2:2

Отборите на ЦСКА-София и Левски завършиха при резултат 2:2 в дербито от 8-ия кръг. Станислав Иванов беше точен в 12-ата минута. Робърта удвои в 18-ата минута. Евандро намали в 73-ата минута. Албентона изравни в 88-ата минута. Сектор "Г" отново беше приготвил голяма хореография, докато феновете на "сините" изненадващо бяха повече в Сектор "В" от тази в Сектор "Б".

Реферът Кабаков още в началото спести жълт картон на Родригес, който изрита лошо набралия скорост Паулиньо. Първият удар беше на Евандро в 4-ата минута с глава, но той беше прекалено слаб и не създаде проблем на Миятович. Ако "Лудогорец победи Ботев (Враца), отново ще оглави класирането в първия ешалон с 18 точки срещу 17 за "Левски".