Няма как да управляваме заедно, особено в коалиция със СДС
Възможно е да се направи коалиция на всяка цена само и само това да не се допусне
Това написа на страницата си във Фейсбук премиерът
Вече си обяснявам защо толкова много искаха да има служебно правителство
Политиците на власт и в опозиция трябва да престанат да употребяват почитта към страдалците и жертвите на комунизма за своите партийни цели и предизборни кампании

