27 Декември, 2025

ИТН се среща с Джевдет Чакъров и независими от ДПС за третия мандат

ИТН се среща с Джевдет Чакъров и независими от ДПС за третия мандат


ПГ на „Има такъв народ“ ще се срещне с представители на ДПС – Джевдет Чакъров и независими от ПГ на движението във връзка с реализацията на третия мандат за съставяне на кабинет, предаде БГНЕС.

ИТН вече се срещна с напусналите Величие и близки депутати до Ивелин Михайлов, както и с останалите от ПГ на Величие независими депутати.

Единственият народен представител от разпадналата се група на "Величие" Красимира Катинчарова, която пристигна на разговори с ИТН за третия мандат, заяви, че групата около Ивелин Михайлов няма да даде подкрепа.

Дойде един представител на 6 човека, който нямаше никаква представа какво трябва да се прави в държавата. Може да се направи извод какви хора влизат в българския парламент. Нямаме намерение да разговаряме повече с групичката около Ивелин Михайлов, защото подходът им е неправилен. Няма смисъл човек да търси подкрепа от хора, които не разсъждават практически какво се случва, да не говорим че тя не е наясно как функционира парламентът, заяви Тошко Йорданов след срещата с Красимира Катинчарова.

След срещата на ИТН с останалите депутати близо до Николай Марков стана ясно, че те подкрепят третия мандат и са намерили общи виждания по редица приоритети, припомня БГНЕС
Сподели:

Коментари (0)

Асен Василев в Кърджали: Без 121 депутати, готови на решителни реформи, корупцията ще продължи да изяжда бъдещето ни

Асен Василев в Кърджали: Без 121 депутати, готови на решителни реформи, корупцията ще продължи да изяжда бъдещето ни

„Ние за пръв път от 30 години виждаме градът да има цъфтеж, а вие идвате…“, се провикна Мюмюн Мустафа, общински съветник от ДПС-НН. Прекъсна го порой от недоволни викове от страна на останалите присъстващи.

Подписка: Да се чества „14 века България в Европа“ е бутафорно и нелепо

Подписка: Да се чества „14 века България в Европа“ е бутафорно и нелепо

В текста изрично се прави исторически паралел с начина, по който властта преди 1989 г. е използвала юбилейни чествания:

Съпредседателите на „Да, България“  отдадоха почит на жертвите на “Възродителния процес”

Съпредседателите на „Да, България“ отдадоха почит на жертвите на “Възродителния процес”

Според Ивайло Мирчев, смъртта на малката Тюркян, най-невръстната жертва на тоталитарния режим, се е превърнала в символ — трагичен, болезнен и вечен