"Всяка партия, включително ГЕРБ и ДПС, могат да сключат предизборно споразумение с новата партия "Продължаваме промяната", което да гарантира след изборите работещ парламент и сигурно правителство, ако приемат 5 условия. Това са да не се увеличават данъците, а да се събират изцяло, да бъдат спрени всички течове в държавата, за да могат работниците и фирмите да получават парите си и да плащат данъците си, образованието да работи добре, а хората да могат да се лекуват качествено в България, без да доплащат. И пето - промяна в закона за съдебната власт". Това казаха днес в Стара Загора бившите служебни министри Кирил Петков и Асен Василев, които на една от централните улици се срещнаха и разговаряха със старозагорци, съобщи 24 часа. Засега обаче най-близки до идеите им оставали от "Демократична България".
Фактор
Още от България
Борислав Чучков: „Евровизия“ 2027 не противопоставя София срещу Бургас, тя е България
За създаване на атмосферата на трите телевизионни вечери през май предстоят месеци на подготовка, огромен технически ресурс, хиляди специалисти и милиони зрители по света
Водите на Дунав при Русе спаднаха с още 3 см., заседна плавателен съд
По информация на дирекция „Речен надзор“ вчера в района на Батин е заседнал самоходен плавателен съд във фарватера
Домакинството на Бургас за „Евровизия“ 2027: Как ще преустроят „Арена Бургас“?
Залата също така трябва да бъде освободена от други събития за около 3-4 месеца около провеждането на „Евровизия“. Първите работни срещи по подготовката започват още през следващата седмица.