27 Юни, 2026

Пациентът във ВМА е болен от малария-фалципарум

Пациентът във ВМА със съмнение за ебола е болен от малария - фалципарум. Това съобщиха източници от ВМА, цитирани от Агенция "Фокус".

Резултатите от окончателната диагностика за излезли малко след 10.00 часа.

Както вече съобщихме, резултатите от лабораторните изследвания показват, че пациентът няма ебола.

Сподели:
Опасна морска бактерия плъзна и по българските плажовете

Опасна морска бактерия плъзна и по българските плажовете

Морските бактерии от рода Vibrio, които вече се разпространяват все по-широко в Европа, причиняват зачервяване, оток, силна болка, мехури и висока температура

Франция обяви първия си случай на ебола

Франция обяви първия си случай на ебола

Заразен е медицински служител, завърнал се от хуманитарна мисия в Демократична република Конго

Как правилното хранен може да победи лошите гени

Как правилното хранен може да победи лошите гени

Резултати от изследване показва, че това, което човек консумира, може да повлияе върху начина, по който организмът се справя с генетични предразположения, включително риска от сърдечно-съдови заболявания

Коментари (0)