Клип на шофьор, който с 280 километра в час изпробва новия си автомобил по Околовръстното шосе в София, предизвика вълна от възмущение и негативни коментари в социалните мрежи. Максималната разрешена скорост по пътя е 80 км/ч., съобщава dir.bg.
Видеото, заснето от спътник на шофьора, бе публикувано в страницата на Tunning bg във Фейсбук. От него става ясно, че автомобилът Нисан GT-R е тунингован и крие под капака си 900 конски сили.
Водачът преминава на червен сигнал на светофар, наричайки случайни пешеходци "ненормалници". Докато автомобилът "лети" по пътя, от колоните в купето се чува чалга.
"Пълни олигофрени...Сега трябва да конфискуват колата в полза на държавата и без книжка до живот"; "Нямам думи. После дришльовците защо това, защо онова и най-вече защо хората по пътищата се бият и псуват. Такива малоумници заслужават да ходят пеша до живот!" и "Уникален български селянин, каращ с превишена скорост в населено място и минаващ на червено. Поне да не се беше снимал,бе Ганьо?", са само част от гневните постове под видеото.
Един от потребителите пък е сигнализирал в СДВР за клипа.
Още от България
На старта е процесът за еманципацията на Европа - какъв е дневният й ред?
Не може доказани подлеци и предатели - чужди агенти на висши държавни позиции да ползват обилно кохезионните фондове и останалите ресурси на Европа, а да работят системно в полза на китайското икономическо проникване, в подкрепа на руското шпионско, пропагандно и военно проникване на европейска територия
Американското посолство ни поздрави за годишнина от членство в НАТО, а Тръмп иска да напускат Алианса
Съединените щати остават отдаден партньор в гарантирането на нашата обща сигурност, сила и просперитет, се казва в поздравлението
102 000 лв. бонуси за една преклонена главица, а за най-бедните пенсионери - 50 лева
Отношението към възрастните хора е в стил "бащицата дава", а правилното е тези 50 лв. да са включени в пенсиите им