Така корумпираните политици получават за делата си закрила от големи корпорации срещу помощ за заграбване на милиарди от гражданите на държавите-жертви. Така държавите-жертви стават, държави от "третият свят". Разликата в България е в това, че когато комунистите са замислили т.н Преход, те така са го планирали. Сега всички ние трябва да направим всичко по силите си да прогоним корпоративните робовладелци и техните български приятели, корпоративните роботърговци. Българите имат нужда от нормално функционираща демокрация с нормално функционираща пазарна икономика. А всички свързани с тези 18 милиарда лева залози на сметките ни за електричество, АЕЦ "Белене", далаверите на ДПС, прикриването на ЕРП-тата, измамите със "зелена енергия" и търговията с електричество, всички тези вън от политиката и в съдебна зала!
Още от Бизнес
Отвъд Биткойн: Блокчейн – технологията, за която не знаехте, че ви е нужна, много повече от криптовалути
УНСС обяви започването на първата магистърска програма по криптоикономика от 2025 г. и автентичността на дипломите там също ще бъдат гарантирани чрез блокчейн технологии
Руската централна банка предупреждава за стремглава инфлация
Сега се очаква цените да се повишат със 7-8% през 2025 г., което коригира по-ранната прогноза за 2025 г., която беше между 4,5 и 5%
КЗК започна мащабно проучване на цените на храните в магазините
Във фокуса на наблюдението на Комисията за защита на конкуренцията са основни хранителни стоки, като яйца, мляко и млечни продукти, месо, брашно, хляб, олио и др.