5 Юли, 2026

Когато Найденов се занимава с цените, те винаги скачат

Когато Найденов се занимава с цените, те винаги скачат

Той припомни, че преди време земеделският министър шумно рекламирал стандарта “Стара планина”, но днес никой не се заблуждава, че яде по-качествена храна. Според Димитър Манолов в министерството на земеделието имат грешна концепция, като субсидират продукция, която после ще се изнася за чужбина. Това трябва да се прави за стоки, които ще се консумират на местния пазар и ще облекчават националния потребител.

Синдикалистът посочи още, че това лято до 2 пъти и половина купуваме по-скъпи плодове и зеленчуци. Той бе категоричен, че правителството изостава в политиката си за доходите, които са много по-ниски от цените на основните стоки.

Разбрах, че сега в края на мандата Борисов е заговорил за вдигане на доходите. Ясно е защо го говорят – предизборно. Но ние в “Подкрепа” сме готови да седнем и конструктивно да решим проблемите, коментира още синдикалистът.

Сподели:
CNN: Решението на Тръмп  да не поднови споразумението с Мексико и Канада  създава още повече несигурност

CNN: Решението на Тръмп да не поднови споразумението с Мексико и Канада създава още повече несигурност

През 2024 г. САЩ са внесли стоки на стойност над 900 милиарда долара от двете съседни страни

НСИ: Спад в промишленото производство, но ръст в потреблението и доходите у нас

НСИ: Спад в промишленото производство, но ръст в потреблението и доходите у нас

Износът на стоки за първите четири месеца на годината скача със 7,7% до близо 14,94 млрд. евро, но вносът расте още по-бързо – с 11,5%, достигайки 18,7 млрд. евро

"Apceнaл" стана собственик на един от големите батерийни паркове у нас

"Apceнaл" стана собственик на един от големите батерийни паркове у нас

Интepeceн фaĸт e, чe инвecтициятa в бaтepиитe - близo 60 милиoнa eвpo, e мнoгo пo-гoлямa oт тaзи в пocлeдния мaщaбeн инвecтициoнeн пpoeĸт нa "Apceнaл", a имeннo нoвия виcoĸoтexнoлoгичeн opъжeeн зaвoд в Cтapa Зaгopa

Коментари (0)