7 Април, 2026

Лили пълни “Арена Армеец”

Лили пълни “Арена Армеец”

Това си пожела примата на българската естрада Лили Иванова часове преди да излезе пред своите почитатели тази вечер в “Арена Армеец”. 

Билетите за концерта на Лили бяха продадени седмици преди тази дата - факт, показателен за  неувяхващата слава на родната прима, пише БГНЕС.

Лили Иванова признава, че има два големи момента в кариера си. Единият е спектакълът в парижката зала "Олимпия", другият – концертът, който тепърва предстои в зала "Арена Армеец". 

В “Олимпия” беше невероятно! Емоцията беше невероятна! Не мога да я сравня с нито една досега и много ми се иска да почувстваме същата емоция като в "Олимпия", в която българите бяха около 70%, дошли от целия свят", спомня си с въодушевление Лили и продължава: Чувстваше се една освободеност в техните реакции, защото са живели дълги години в чужбина и са свикнали да реагират спонтанно и естествено. От самото начало до самия край на концерта публиката беше на крака, права и се виждаше едно море от вълнение и аплодисменти, а това не се забравя, признава Лили Иванова.

Сподели:

Коментари (0)

Последните оцелели от концлагера „Белене“ пристигнаха в София днес...

Последните оцелели от концлагера „Белене“ пристигнаха в София днес...

Те са в столицата дългоочакваното специално представяне на новия документален филм на режисьора Димитър Коцев - Шошо

"Project Hail Mary" разбива боксофиса: Райън Гослинг начело с първия голям хит на 2026

"Project Hail Mary" разбива боксофиса: Райън Гослинг начело с първия голям хит на 2026

Научнофантастичният „Project Hail Mary“ се превръща в лидер на 2026 г. с впечатляващи приходи и силен интерес от публиката, докато хорърът „They Will Kill You“ стартира слабо и подчертава кризата при част от холивудските продукции.

Виктор Божиков: Във филма "Мамник" навлязохме в абсолютно нова за нас територия

Виктор Божиков: Във филма "Мамник" навлязохме в абсолютно нова за нас територия

Видях един коментар и ми става много така някак странно забавно, че всъщност „Мамник“ било най-позитивното нещо в ефира тези дни, сподели режисьорът на филма