Новата позиция на Емил Чолаков е част от нововъведенията, които правим в екипа на bTV Новините. Емо е любимец на зрителите и ще разчитаме на него да направи емисията още по-интересна и по-полезна, коментира Венелин Петков, директор „Новини, актуални предавания и спорт" в bTV Media Group.
Това не е единствената промяна в нюзрума на телевизията. Дългогодишният репортер на телевизията Ивайло Везенков, който за кратко напусна медиата, се върна в нюзрума на Би Ти Ви. Дни по-рано към екипа на Новини отново се присъедини един от най-добрите телевизионни оператори Добромир Иванов. От 1 април към медиата се присъединява и Росен Цветков.
Промените в концепцията и съдържанието на „bTV Новините" получават силно одобрение от зрителите. За това свидетелстват пийпълметричните данни, с които работят всички телевизии, рекламни агенции и рекламодатели - вчера (26 февруари 2014 г.) новинарският блок на Би Ти Ви в 19:00 ч. е гледан от 1 067 968 зрители, което е с 59% повече от зрителите, гледали новинарския блок на следващата в класацията телевизия (ГАРБ).
Още от Арт Фактор
Почина певицата Бони Тайлър, прочула се с „Total Eclipse of the Heart“
В края на април Бони Тайлър претърпя операция в болница в град Фаро. Седмица по-късно състоянието ѝ се влоши, като лекарите я поставиха в кома. Певицата се готвеше за европейско турне на 22 май.
Магията на фронтмена на Zeppelin Робърт Плант оживи тепетата в Пловдив
На фона на бавно залязващото пловдивско слънце, древните камъни на амфитеатъра оживяха под звуците на мистичен блус, суров британски фолк, американска автентична музика и алтернативен рок в един нов триумф
Закриха „Свети Влас Филм Фест“, Стефан Командарев грабна голямата награда
За първи път беше връчена и специалната извънконкурсна награда „Изгряваща звезда“ на Съюза на артистите. Христо Мутафчиев връчи отличието на Александра Димитрова