25 Декември, 2025

Ал Пачино идва за снимки в София?

Ал Пачино идва за снимки в София?

Американски актьори ще се снимат в мафиотския филм "Готи: В сянката на баща ми". Ал Пачино ще бъде главният довереник на мафиота Джон Готи. Името на героя му е Аниело (Нийл) Делакроче.

Продуцентската компания "Фиоре филмс" получила благословията на сина на мафиота, който издъхна през 2002 г. в затвора, да заснеме биографичната лента. Премиерата ще бъде през 2014 г.

Интересното е, че във филма участва почти цялото семейство Траволта. Джон Траволта е в ролята на прочутия мафиотски бос на клана Гамбино Джон - Готи. Съпругата му - актрисата Кели Престън, е жената на Готи, Виктория, а Ела Блу играе дъщеря им Ейнджъл Готи.

В момента се водят преговори "Готи: В сянката на баща ми" да се снима в България, научи "24 часа". С проекта бил ангажиран Киноцентърът, но оттам не потвърдиха. "Все още нямаме информация дали Ал Пачино ще идва", казаха От "Ню Бояна филм" също все още нямат информация, че Ал Пачино наистина ще пристигне у нас.

Припомняме, че още през октомври миналата година за пристигането на Ал Пачино в България обяви продуцентът и собственик на "Ню Бояна филм" Ави Лърнър в интервю за "24 часа". Тогава той каза, че световният актьор ще пристигне у нас за снимки в мафиотски филм през февруари или март.

Ако Пачино наистина дойде, това ще е първата му потвърдена визита у нас. През май 2006 г. имаше спекулации, че Ал Пачино е идвал инкогнито, за да се снима във филма "Наполеон и Бетси" със Скарлет Йохансон.

Сподели:

Коментари (0)

Думи за самотници - ​Бъдни вечер и Рождество!

Думи за самотници - ​Бъдни вечер и Рождество!

Спомени от детството - най-красивите, мили, леко сантиментални, тайнствени и зимни, много зимни...

Загадките на Рождество, които може би ще ви изненадат

Загадките на Рождество, които може би ще ви изненадат

Запознайте се с 15 интересни факта от приказната история за Дядо Коледа - белобрадият старец, който ни носи най-хубавите подаръци за малки и големи

Спомен за Бъдни вечер 

Спомен за Бъдни вечер 

Емоционален разказ за една Коледа, в която хората бяха по-близо един до друг...