23 Февруари, 2026

​Порязаха “Лице в лице”, Пръмова напуска бТB?

​Порязаха “Лице в лице”, Пръмова напуска бТB?

Новината съобщи продуцентът на предаването Уляна Пръмова. Пред БЛИЦ тя коментира, че никой от новото ръководство на медията не й е свел мотивите, поради които времетраенето на предаването е намалено толкова драстично. По предварителна информация новите шефове смятат да отпуснат само 30 минути на предаването, вместо досегашните 90.

“Огорчена съм. Знаем само, че от понеделник, 17 март, предаването става половин час. Има някакви програмни съображения, които не съм ги разбрала. Ръководството трябва да отговори защо прави рейтинговото предаване толкова само 30 минути”, коментира Уляна Пръмова.

Тя подозира, че зад това се крият други намерения, за които обаче ръковдството не е счело да информира екипа на предаването.

Как да потърсим обяснения?! Една частна телевизия има своите решения. По всяка вероятност аз в това предаване няма да участвам и ще напусна. В рамките на половин час не може да има публицистика. Едно предаване, измислено да бъде друго, няма как да развие тема в 25 минути, колкото и реално ще бъде”, категорична е Пръмова.

Сподели:

Коментари (0)

Културният министър: Ще направя всичко да спрем да говорим дали ще оцелеем

Културният министър: Ще направя всичко да спрем да говорим дали ще оцелеем

"Смятам да събера хората по гилдии и да работим за тази стратегия и докъдето стигнем, следващото правителство да продължи, защото все не започваме."

Светци с автомати - новата "святост" на кървавата руска война

Светци с автомати - новата "святост" на кървавата руска война

В храмове из Русия образи на загинали в Украйна войници се появяват редом до традиционни светци, а духовници благославят икони, които според критици сакрализират войната, подготвяйки почва за бъдеща канонизация

Георги Георгиев: На 27 февруари лагерът „Белене“ ще получи статут на недвижима културна ценност

Георги Георгиев: На 27 февруари лагерът „Белене“ ще получи статут на недвижима културна ценност

Поех ангажимент за опазването на историческата памет  и той вече е изпълнен, казва правосъдният министър