Музикантите от „Куин“ обявиха датите на новото си европейско турне с вокалиста Адам Ламбърт, съобщава bTV.
То започва на 1 ноември, а първи ще могат да се насладят феновете в Прага. Турнето ще продължи в още пет европейски града, след което ще приключи на 15 декември, след серия изяви във Великобритания.
Победителят в американския „Мюзик айдъл" Ламбърт вече е пял на 90 концерта с групата от 2012 година насам.
Междувременно радиослушатели обявиха хита „Бохемска рапсодия" за най-добрата британска песен.
Още от Арт Фактор
Русокастро разкри пазени тайни в откритите две нови кули на средновековния град
Археолозите считат, че на мястото, на което са открили интересни артефакти, най-вероятно са се водили активни бойни действия
Георги Тошев от Стокхолм: Дара е сензация в Швеция!
Българската певица се превърна в истинско музикално събитие тук: не просто като победителка на Eurovision, а като артист, който носи настроение, харизма и послание.
Дара подкрепи кандидатурата на София за домакинството на "Евровизия" догодина
От Столичната община благодарихя на Дара и увериха, че разполагат с необходимия опит, инфраструктура и капацитет, именно София да бъде домакин на събитие от подобен мащаб