18 Юни, 2026

Подновяват сериала "Къща от карти" без Кевин Спейси

Подновяват сериала "Къща от карти" без Кевин Спейси
Кевин Спейси

Актьорът беше обвинен в сексуален тормоз

Снимките на сериала "Къща от карти" ще бъдат подновени в началото на 2018 г. без актьора Кевин Спейси, който беше обвинен в сексуален тормоз, съобщи БТА.

Шестият сезон на политическата драма ще е последен. Той ще се състои от осем епизода, като водеща роля ще има актрисата Робин Райт, обяви Нетфликс на пресконференция.

Ново обвинение в сексуално посегателство срещу Кевин Спейси

Решението сериалът да приключи е взето преди Кевин Спейси да бъде обвинен, че се е опитал да прелъсти тийнейджър през 1986 г. Актьорът каза, че не си спомня инцидента, но последваха оплаквания от други мъже. 

Актьорите от сериали, които спечелиха симпатиите ни, а после бяха уволнени (СНИМКИ)

През ноември Нетфликс зави, че няма да участва в сериала, ако в актьорския състав остане Кевин Спейси. Продуцентската компания веднага го уволни.
Сподели:
В София стартира фестивалът MENAR Migration

В София стартира фестивалът MENAR Migration

В първото издание на културния форум, който е съпътстващ столичния MENAR, ще бъдат излъчени 5 премиерни документални филма

Лили Иванова тръгва на своето последно национално турне

Лили Иванова тръгва на своето последно национално турне

През 2027 г. тя планира 5 ексклузивни концерта в 4 града - София, Пловдив, Варна и Бургас

Община Тетевен ще бъде домакин на 10-то издание на фолклорния фестивал „Тройче“

Община Тетевен ще бъде домакин на 10-то издание на фолклорния фестивал „Тройче“

Мисията на областния фолклорен фестивал „Тройче“ е да даде възможност за изява на талантите от любителското фолклорно танцово изкуство във всички възрастови групи, организирани към читалища, училища, културни центрове и институции, сдружения на територията на област Ловеч

Коментари (0)