„За мен този спектакъл е едно върховно изживяване. Впуснах се в него, защото главното действащо лице ще бъде музиката. А тя не се съобразява с пол, раса, политика и интереси и няма езикови ограничения. Музиката е речта на Бог...Бог Рок" - сподели вълнението си от предстоящата премиера Филип Аврамов.
В „Бог Рок" са замесени още Дани Рашев и Петър Калчев – колеги и приятели, които се срещат за първи път в театъра. Общата им мечта, която сега ще осъществят, е тяхно съвместно представление, където ролите са разпределени по братски - Филип е актьор и певец, Дани - автор на текста, а Петър е режисьорът.
В едночасовия музикален коктейл, в който Филип ще бъде музикална звезда. Музикалната разходка започва някъде през 60-те и приключва в наши дни. А песните, които ще изпълни, са едни от любимите му, в които, както сам той казва, има много рок, по-малко блус и достатъчно чувство за хумор.
Премиерата на “Бог Рок” е на 25 март от 19,00 часа в клуб "Студио 5".
Още от Арт Фактор
Парадната униформа на президента Немур Ведар
Сатирико-фантастичен разказ
"Мамник“ спечели отличие за най-добър сериал на фестивал в Чехия
Продукцията вече беше отличена като най-добър сериал на фестивали в САЩ, Швейцария и Великобритания
Русия цензурира част от биографията на папа Франциск заради неприемливи твърдения
Разминаванията между оригиналния текст и издадения в Русия вариант са разкрити от теоложката Наталя Василевич, която публикува цензурираните пасажи, отнасящи се до "хомосексуалността" и правата на ЛГБТ