Armin van Buuren обяви завръщането си в България с грандиозна продукция с участието на алтернативната рок група Kensington, вокала Betsie Larkin, рапъра Mr. Probz и още над 15 артисти, които ще се включат в шестчасовото зрелище на 17-и септември 2016 в зала "Арена Армеец". Въпреки далечната дата, феновете на звездата ще трябва да побързат и да се сдобият с билет възможно най-скоро, защото залата е с ограничен капацитет, а вече са продадени над 1/3 от местата.
ARMIN ONLY Embrace ще представи най-новия албум на петкратния носител на титлата „Най-добър диджей“ в света. „Изключително щастливи сме, че можем да се включим в това турне. Приехме поканата на Армин заради предизвикателството да обединим два различни свята – на алтернативния рок и електронната музика. Много се забавлявахме докато създавахме 'Heading Up High' и нямаме търпение да ви покажем какво сме подготвили за изпълението ни на живо в Арена Армеец.“ – заяви Илой, вокалът на Кенсингтън.
Билетите за ARMIN ONLY Embrace са вече в продажба в бензиностанции OMV, билетен център НДК, YALTA CLUB и онлайн на Eventim.bg.
Първоначално цените ще са 60 лева за правостоящи и 80 лева за секторите със седящи места. След изчерпване на определеното количество от 1000 билета, стойността ще се повиши съответно на 70 и 90 лева. ВИП билетите с най-добрата възможна гледка към шоуто и с отделен вход са на цена 120 лева.
Още от Рок Фактор
350 години обща възраст, 33 градуса в залата и тийнейджъри в екстаз: Scorpions взривиха София
В съботната вечер, в изпълнената до краен предел „Арена 8888 София“, рокдинозаврите отново доказа, че рокендролът трудно може да бъде измерен с числа, той се мери с енергия, с песни, които не остаряват, и с публика, която продължава да ги пее
12-годишна българка на крачка от световна К-рор сензация: Леда покори Южна Корея!
My K-Pop Star е глобален K-Pop конкурс, организиран с цел да даде шанс на международни таланти да стъпят на професионална сцена
Концерт "25 години БГ радио" звуча с Лили Иванова, послания от Боно и Силви Вартан
Специални видеопослания към "БГ радио" отправиха Боно от U2 и Силви Вартан, удостоена преди време с наградата "БГ посланик"