Той е част от световното турне на басиста на "Пинк Флойд", с надслов "Us + Them"
България ще бъде част от световното турне на легендарния Роджър Уотърс "Us + Them" през 2018. Това обяви музикантът на своя сайт, пише "Дневник".
Основателят на "Пинк Флойд" съобщава, че ще посети 23 държави в Европа през 2018 г. Датата и мястото на повечето, включително градовете, още не са известни.
"Us + Them" включва песни от най-обичаните албуми на "Пинк Флойд" - The Dark Side of The Moon, The Wall, Animals, Wish You Were Here, както и изпълнения от най-новия албум на Уотърс "Is This the Life We Really Want?". Той се появи на музикалния пазар от юни и е първият албум, издаван за последните 25 години.
Още от Рок Фактор
12-годишна българка на крачка от световна К-рор сензация: Леда покори Южна Корея!
My K-Pop Star е глобален K-Pop конкурс, организиран с цел да даде шанс на международни таланти да стъпят на професионална сцена
Концерт "25 години БГ радио" звуча с Лили Иванова, послания от Боно и Силви Вартан
Специални видеопослания към "БГ радио" отправиха Боно от U2 и Силви Вартан, удостоена преди време с наградата "БГ посланик"
Бони Тайлър на 75: дрезгавият глас, който превърна болката в безсмъртни хитове (Видео)
Знаменитата певица е доказателство, че рокът не е възраст. Той е характер. А нейният характер звучи точно така, както и преди четиридесет години – дрезгаво, мощно и незабравимо