25 Юни, 2026

Анджелина Джоли: Отивам си вече, време е!

"Отивам си вече, време е! Това е неизбежно и колкото и да ми е мъчно, твърде много време и енергия отдадох на кариерата си, за сметка на децата. Аз съм преди всичко майка и искам да бъда такава", призна през сълзи Джоли, оставяйки милиони  свои фенове в недоумение.

Въпреки, че с тези думи може би е разочаровала почитателите си, тя е категорична, че няма да отстъпи от решението, което е взела. Тя не скри, че животът й коренно ще се промени след венчавката и с Брат Пит, но побърза да допълни, че няма да напусне киното веднага след това. Все пак, когато децата навлязат в тийнейджърска възраст, тя е решена да се посвети изцяло на тях, без разбира се, да загърбва хуманитарните си дейности, пишат от slava.bg.

И сега тя усилено се занимава с миротворческа дейност. Но скоро няма да може да я съчетава с киното и отглеждането на децата си. 

 

Сподели:
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си

Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си

На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент

Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката

Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката

Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми

Отиде си  Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"

Отиде си Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"

77-годишната актриса, известна с ролята си на Кейт Танър, си е отишла тихо и спокойно, оставяйки след себе си изключително наследство и творческа енергия..., пише на страницата на актрисата във Фейсбук

Коментари (0)