11 Януари, 2026

Брат Пит и бившата му вдигат сватби в един ден

Брат Пит и бившата му вдигат сватби в един ден

 

Пит се е сдобил със свидетелство за брак, в което пише, че трябва да се оженят след 90 дни. Това и постоянните слухове говорят, че събитието ще бъде през май, веднага след фестивала в Кан. 

Оказва се, че това е и времето по което бившата съпруга на холивудската звезда Дженифър, също смята да се омъжи тогава за избраника си Джъстин Теру.

Според запознати това може да доведе до проблеми. Отношенията между двете двойки можели сериозно да се влошат заради надпреварата в пищност на сватбите и гостите, които биха искали да поканят на тържеството. 

Анистън и Теру са обявили, че вече са намерили сватбените халки и роклята на булката. А Брад и Анджелина ремонтират френското си имение на стойност 50 милиона долара, където смятат да заживеят след сключването на брак.

 

Сподели:

Коментари (0)

Крахът на един секс символ: Мики Рурк профука милионите, днес живее на банани и дългове

Крахът на един секс символ: Мики Рурк профука милионите, днес живее на банани и дългове

Холивудската легенда е заплашена от изгонване на улицата, докато фенове събират милостиня за наема му зад гърба му

Маления Тръмп зад светлината на прожекторите

Маления Тръмп зад светлината на прожекторите

Документален филм разказва за първата дама на САЩ отвъд публичното пространство, в ролята й на майка и съпруга на президент

Франция се сбогува днес с Бриджит Бардо

Франция се сбогува днес с Бриджит Бардо

Иконата на френското кино ще бъде погребана в родния си град Сен Тропе, ще присъства и лидерът на крайната десница Марин Льо Пен