Брад Пит се е срещнал с децата си за първи път след раздялата си с Анджелина Джоли. Срещата е била миналата събота и се е провела под наблюдение на терапевт, съобщава People, цитирано от БГНЕС. На свиждането не са присъствали всички деца на двойката, уточнява изданието.
Пит и Джоли се разделиха по-рано миналия месец, като причина за това е конфликт между Брад и едно от децата му. Актрисата подаде молба за развод, посочвайки като причина „здравето на семейството“.
Заради съобщенията за „инцидент“ между Брад и децата ФБР и социалните служби на Лос Анджелис започнаха разследване.
Веднага след раздялата Джоли получи попечителството върху всички деца.
Досега представители на двамата актьори не са коментирали срещата, но се очаква по-късно този месец да бъдат преразгледани условията за визити на Брад Пит.
В рамките на споразумението и двамата родители трябва да посещават консултации с експерти по семейни взаимоотношения, а Пит ще трябва периодично да се подлага на изненадващи тестове за наркотици и алкохол.
Още от Клюки
Изгоненият от дома си Мики Рурк остана без зъби, фенове се тревожат за състоянието му
Появата му в този окаян вид идва само няколко месеца след като съд в Лос Анджелис постанови той да бъде изведен от наетото си жилище заради близо 60 000 долара неплатен наем
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си
На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент
Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката
Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми