Звездната двойка е на море в Крапец, на къмпинг с каравана край нудистки плаж, където били изловени да правят секс на плажа.
„С мъжа ми разхождахме кучето край вилата ни близо до нуди плажа, когато видяхме насреща Деян и Радина голи голенички. Те се любеха насред пясъка и въобще не се притесниха от присъствието ни”, разказва столичанка, която летува край Крапец.
Тя и мъжът й потънали от срам при развратната гледка, докато Кърджилова и Донков били крайно безочливи.
Туристи разказват, че често ги засичат да го правят на плажа, без да им пука от околните.
Наскоро Деян Донков сподели, че с Радина са заклети нудисти и вече цяло лято се пекат и плуват голи в морето край безлюден плаж. Когато обаче видели някой турист, веднага се обличали, за да не ги изловят папараци.
Освен това, двете влюбени птички вероятно знаят, че палавниците на плажа подлежат на сериозна санкция – солена глоба и дори затвор, ако си позволят подобна волност на някой от плажовете във всяка една от страните, членка на ЕС.
Още от Клюки
Принц Хари и Меган Маркъл с изненадващо решение: Връщат се във Великобритания
Къде точно във Великобритания ще се установят, засега се пази в тайна. Знае се само със сигурност, че имотът няма да е собственост на кралския двор
Уплашеният путинист Киркоров се обърна към руснаците със сълзи заради атаката на украински дронове
В крайна сметка решил да запише видео, в което заявява, че се тревожи за безопасността на своите фенове и затова ще спазва „всички правила“ и ще излезе на сцената след края на тревогата.
Скандалният рапър неонацист Кание Уест може да изнесе концерти в Русия
През 2025 г. той многократно публикува послания, в които се обявява за нацист и възхвалява Адолф Хитлер