Запознати разкриват, че на актрисата й станало зле и тя се свлякла на земята, хвърляйки в ужас целия екип.
"Мислехме, че е получила сърдечен удар и е умряла", признава свидетел.
Близки до звездата споделят, че по всичко е видно, че Джоле не е в най-добрата си форма. Морят е високите температури в Австралия, въпреки че лично тя призова медиите в САЩ да не се занимават със здравето й, обяснявайки упорито, че е добре със здравето.
Освен това я очакват големи емоции не единствено заради новата продукция, която снима, но и заради тържествата, които подготвя за Пит и децата.
Преди дни красивата актриса стартира снимките на новия си филм "Unbroken" в Сидни. Преди да започне сериозната работа в понеделник, Анджелина прекара уикенда със семейството си, обикаляйки из града. Именно от тук звездната двойка е решила да започне празненствата, които ще предшестват сватбата на Джоли и Пит, определена за началото на 2014.
Макар в момента 38-годишната актриса да се намира в слънчевия Сидни, тя ще се отправи със семейството си към скалното образувание Улуру, известно още като Айрес Рок, в Северната територия на контитенанта, където Брад ще отпразнува 50-я си рожден ден на 18 декември.
" Анжелина иска церемония в аборигенски стил на зазоряване", разкрива близък до двойката, цитиран от вестни "Дейли стар".
Брад и Анджелина са заедно, откакто се запознаха на снимачната площадка на филма от 2005 г. "Мистър и мисис Смит".
Те имат шест деца и са сгодени от април миналата година. В началото на 2014 г. ще сключат законен брак на интимна церемония в Лос Анджелис или в Ню Орлиънс. След това двамата ще заминат за Бахамите. Мястото е от особена важност за Анджелина, тъй като прахът на майка й Маршлин Бертран, която почина от рак на яйчниците на 56-годишна възраст, е разпръснат на острова.
Последното тържество ще бъде във френското имение на звездната двойка Шато Миравал, където ще дадат прием за приятели и роднини, разкриват запознати със семейния живот на холивудската двойка.
Още от Клюки
Чудо-невиждано! Глобиха сина на фолкаджията Тони Стораро - Емрах, бръмчи с Porsche през пешеходната зона на Созопол
Кадрите са заснети в събота следобед. Въпреки дъждовното време автомобилът на по-малкия син на певеца преминава през парк с алеи и детска площадка – място, което през активния туристически сезон ежедневно се използва от стотици туристи и семейства с деца.
Григор Димитров след победата: Предстои ергенско парти и сватба, сестрите Уилямс ще ги организират
"Късметлия съм да имам такива хора до себе си и се чувствам свободен да ги попитам за абсолютно всичко. Те притежават големи сърца, забавлявали сме се толкова много заедно", пиеше той
Мъжете и жените ревнуват различно – науката обяснява защо
Различната природа на ревността при мъжете и жените е причината изневярата да се изживява по различен начин от силния и слабия пол