24 Декември, 2025

Джордж Клуни луд по Ева Лонгория

Джордж Клуни луд по Ева Лонгория

 

52-годишният актьор постоянно се опитвал да впечатли актрисата от "Отчаянисъпруги", когато двамата били в Берлин през март, но Лонгория му казала, че няма да има нищо общо с него, докато не стане свободен мъж.

"Джордж започна да преследва Ева. Той беше все още със Стейси, но имаше планове да се раздели с нея. Мислеше само за Ева. И дори след като му отказа, Джордж постоянно й пишеше съобщения и й звънеше. Ева му даде ясно да разбере, че никога няма да бъде с мъж, който не е свободен", заяви запознат източник, цитиран от БГНЕС.

Клуни обаче се забави и сега Ева има нов приятел в лицето на с Ернесто Аргуейо, който участваше в нейното риалити шоу "Готови за любов".

"Мисля че затова връзката ни е толкова специална - защото ние наистина започнахме като приятели", казва Лонгория за новата си любов пред сайта People.com.

В началото тя отричаше да има връзка с Аргуейо и твърдеше, че са само приятели. Медиите обаче бяха на друго мнение. Сега истината бе изречена от самата нея.

 

Сподели:

Коментари (0)

Мишел и Роб Райнер от Лос Анджелис са починали от наранявания с остър предмет

Мишел и Роб Райнер от Лос Анджелис са починали от наранявания с остър предмет

Въпреки че Ник Райнер е обвинен в убийството на родителите си - известният режисьор и съпругата му - все още е известно много малко за обстоятелствата, довели до предполагаемото деяние

ФБР агенти претърсили за документи бельото на Мелания Тръмп

ФБР агенти претърсили за документи бельото на Мелания Тръмп

„Имал съм и по-големи проблеми. Тези животни се опитаха да ме нападнат в Мар-а-Лаго и влязоха в гардероба на жена ми", коментира Доналд Тръмп

DailyMail разкри интересна интрига между Джон Траволта и Елвис Пресли

DailyMail разкри интересна интрига между Джон Траволта и Елвис Пресли

Шок в Холивуд - синът на Джон Траволта може да се окаже правнук на Елвис Пресли, разкрива в своя статия изданието