Стоичко отново привлече вниманието по нестандартен начин. "Искам да благодаря за великолепната организация на консулството ни в Америка .намери се такъв нехрани маико да ме критекува по точен да бъда една мърша които неспря да млящи и вуни цяла вечер .него допуснах до мен със правото си." написа той в Instagram. Коментаторът в мексиканската телевизия "Телевиса" изрази недоволството си към отношението на служител на българското консулство в САЩ.
Оригиналният правопис е запазен
Още от Клюки
Илон Мъск хвърли ръкавица на Нолан, анонсира своя версия на „Одисея“ с помощта на ИИ
„До края на тази година Grok Imagine ще създаде пълнометражен филм по „Одисея“, който ще бъде исторически точен и ще отразява вярно творчеството на Омир“, написа той.
Поредна мистерия около аферата „Епстийн“: Откриха мъртъв френски моден агент
Даниел Сиад беше под лупата на властите като един от агентите, за които се подозираше, че са използвали позицията си в модната индустрия в Париж, за да вербуват млади жени и непълнолетни момичета
Финала на Световното по футбол събра съперниците Тръмп и Санчес в една ложа
За последните 8 години, откакто Педро Санчес пое управлението на Испания, той няма нито една двустранна среща с Доналд Тръмп. Но страстта към футбола ги среща.