15 Януари, 2026

Катрин Деньов: Звездите не са това, което са били

Катрин Деньов: Звездите не са това, което са били

Легендарната френска актриса Катрин Деньов каза в Кан, че вече звездите не са това, което са били, съобщи Асошиейтед прес.

"За блясъка е необходима загадъчност, а това трудно се постига, след като социалните медии вече размиха границата между лично и обществено пространство", сподели тя.

Според нея, разкриването на всичко за звездите "не позволява на хората повече да мечтаят" за знаменитости.

Посланието на Катрин Деньов съответства на нагласата на кинофестивала, който се опитва да забрани селфитата от червения килим.

Катрин Деньов направи дебюта си в Кан през 1964 г. с мюзикъла "Шербургските чадъри".

Звездата, която е вече на 71 години, играе съдиийка, която се опитва на обуздае бунтуващо се дете във филма "С високо вдигната глава" на френската режисьорка Еманюел Берко. С него бе открит 68-ият кинофестивал в Кан.

Сподели:

Коментари (0)

82-годишният Хулио Иглесиас е обвинен в сексуално посегателство и изнасилване

82-годишният Хулио Иглесиас е обвинен в сексуално посегателство и изнасилване

Втората вицепремиерка на испанското правителство Йоланда Диас бързо осъди в социалната мрежа Bluesky „смразяващите свидетелства“, достойни за „ситуация на робство“

Крахът на един секс символ: Мики Рурк профука милионите, днес живее на банани и дългове

Крахът на един секс символ: Мики Рурк профука милионите, днес живее на банани и дългове

Холивудската легенда е заплашена от изгонване на улицата, докато фенове събират милостиня за наема му зад гърба му

Малания Тръмп зад светлината на прожекторите

Малания Тръмп зад светлината на прожекторите

Документален филм разказва за първата дама на САЩ отвъд публичното пространство, в ролята й на майка и съпруга на президент