Чепатата ясновидка, известна с уникалната си дарба да пътува в минало, настояще и бъдеще, но и с пиперливия си език, пропъдила с викове от дома си в Плевен нищо не подозиращата Лили. Случката се разиграла няколко месеца преди легендарната ясновидка да се пресели в отвъдното. Известната като душеприказчик на много от ВИП персоните у нас Кочовска се славела и като човек, който но не приема всеки в дома си въпреки ходатайствата. Пред очите на група посетители, които чакали да бъдат приети от Кочовска, се разиграла смайваща сцена между ясновидката и българската прима, разкрива hotnews.bg.
"Алчността е затрила много хора. За какво е дошла? Какво да ѝ гледам? Ковчегът няма джобове! На тоя свят важното е да оставиш, а не да отнесеш!", крещяла разгневена ясновидката, визирайки Лили Иванова.
За да не остане беззащитна срещу злодеите, певицата се обърнала за помощ към някакъв ходжа, но името му и досега не е известно.
Въпреки преживения резил Лили не крие своя интерес към ясновидки и пророчествата им. Неотдавна в предаването "Лице в лице", певицата разкри пред водещата Цветанка Ризова, че се е допитвала до самата Ванга дали не са й направили магия. Ясновидката я успокоила, че нея никаква магия не можела да я стигне, тъй като сама си изграждала защита срещу хорската лошотия.
"Аз обаче знам, че и до ден днешен ми правят зловредни влияния, дори и само с нещата, които постоянно се говорят и пишат по мой адрес. За никого не е тайна, че аз се страхувам от магии. Сигурна съм, че не минава и ден, без някой да се опита да ми направи нещо лошо, независимо какво е то. Но аз съм намерила начин да се защитавам по енергиен път и да намаля докрай тези влияния", споделя изпълнителката на "Панаири".
Близки до Лили разкриват пък, че самата баба Ванга предрекла на примата лека смърт и то по време на концерт, пише''Всеки ден''.
По думите им певицата и Ванга били дори изключително близки и всяка седмица примата ходела при нея в Рупите, за да се видят и да си говорят. Всеки път изпълнителката дарявала пророчицата с цвете в саксия и кутия от любимите й шоколадови бонбони „Таралежки".
Години след смъртта на пророчицата, Лили често си спомняла за нея и признавала, че много пъти я е питала докога ще е в състояние да пее и да остане на върха в музикалния бизнес – мисъл, която никога не я е напускала, след като поднови активната си творческа кариера.
При последната им среща ясновидката я обнадеждила и заявила убедено, че ще е в състояние да пее цял живот и когато дойде време да си иде от нашия свят, това ще стане без болка и страх.
Именно пророчествата на баба Ванга давали сили на певицата да продължава смело напред и да прави нови и нови планове за успешна кариера.
Многобройните си награди Лили пазела в един сандък вкъщи, който никога не отваряла. Нямала нужда да си припомня отминали успехи, защото имала достатъчно идеи за в бъдеще. Затова и не съжалявала за нищо, което е отминало, както и никого от бившите си мъже, защото била убедена, че щом са се разделили, така е трябвало да стане.


Коментари (0)