Емоция, любов и благодарност – това ни даде големият италиански изпълнител по време на концерта си в зала „Арена Армеец“, който се проведе в събота вечерта пред 10 000 публика.
„Благодаря, благодаря, благодаря“, бе думата, която не веднъж изрече магнетичният италианец, който завладя публиката с вълшебството на своя тембър и изключително артистично присъствие на сцената
Хиляди хора се стекоха в София, за да се докоснат до звездата. Българската публиката е една от първите в света, която има възможността да се наслади на грандиозното шоу, събрало на едно място най-големите хитове от 30-годишната кариера на Ерос.
Феновете на певеца не бяха само столичани, но и жители на различни градове в България – Благоевград, Кюстендил, Враца, Пловдив, Варна, Бургас, автомобили с македонска и сръбска регистрация се стичаха към залата, за да се срещнат с любимия си певец.
Чухме едни от най-големите хитове на певеца, но и песни от последните му албуми - Piu bella cosa, Adesso tu, Un altra te, Fuoco nel fuoco, Un'emozione per sempre, Cose della vita I belong to you, Una storia importante, Terra promessa прозвучаха в столичната зала, а всички пееха заедно със звездата.
Това, което обаче разтапяше публиката, бе една „малка голяма“ думичка – Благодаря. На български, многократно.
Още от Клюки
Инкогнито в Украйна: Борис Джонсън снима войната отблизо
Не мисля, че някога съм виждал толкова ярък пример за доброто и злото, за правилното и погрешното. Това, което направи Путин с тази инвазия, е пълно престъпление, е посланието на бившия британски премиер
Тръмп блесна като комедиант на Галата на кореспондентите в Белия дом
Между подигравките за Брус Спрингстийн и заканите за нов мандат, президентът попита публиката дали изобщо разбира „проклетата реч“
Путинистът Филип Киркоров изпадна в истерия заради опасения от украинска атака с дронове
Междувременно наскоро Алла Пугачова направи откровено признание за брака си с него. Тя заяви, че този брак е бил фиктивен