За пръв път сръбската звезда почувствала, че има проблем през 2004 г., когато на концерт й изтръпнала ръката. Това лято обаче болестта се завърнала, признала самата Брена.
Ако не се лекува навреме, последствията от заболяването – инфаркт, инсулт или емболия, могат да бъдат фатални, обяснила Лепа Брена пред репортери от сръбския вестник “Блиц”.
Въпреки огромното й желание да не спира да пее, Брена признава, че й е необходима по-дълга почивка. Тя разкрива, че е в постоянно напрежение и всичко, което й се случва – със семейството и работата, го преживява много емоционално. Навярно именно тази постоянна стресова атмосфера е причини за завръщането на болестта.
Певицата споделя, че не е уплашена, но понякога изпада в криза, която е наистина стресираща. Тя смята да се лекува някъде в Европа, защото изпитва страх от самолетите.
“Човек забравя, че без здраве няма щастие, нито работа. А работата е всичко в живота ми. Исках да работя и вие да се насладите на резултатите. Сега всичко, което ще правя, поне в близкото бъдеще, ще бъде под строг лекарски контрол,” завършва изповедта си Лепа Брена.


Коментари (0)