Поразяващата уста на БСП Мая Манолова се оказа в особено добро настроение през днешния ден и почерпи всички в Народното събрание с череши от родния Кюстендил. На реколтата се порадваха както управляващи, така и опозиция, а също и охрана, репортери и квестори
Тя прати по една на всяка парламентарна група, както и на останалите звена на парламента. “Вземи две за нашата стая”, разпореди се на влизане в сградата Манолова към колегата си Георги Свиленски. Щайга имаше и за журналистите, които отразяват работата на Народното събрание. “Тези, които снимат, няма да ядат”, пошегува се Манолова. Тя се учуди от оживлението, което предизвика жестът ѝ, понеже всяка година по това време черпи с череши
Още от Клюки
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си
На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент
Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката
Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми
Отиде си Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"
77-годишната актриса, известна с ролята си на Кейт Танър, си е отишла тихо и спокойно, оставяйки след себе си изключително наследство и творческа енергия..., пише на страницата на актрисата във Фейсбук