23 Юли, 2026

Мъйнов не иска брак, работи за бебе

Мъйнов не иска брак, работи за бебе

Изгората на комика не е публична личност и няма нищо общо с хората от шоу бизнеса и  телевизията. 

„Имам приятелка, но не съм тръгнал да се женя още, въпреки че ми се въртят някакви неща в главата принципно. Но сам за щастие не съм останал,” лаконичен е актьорът.

Това, че Мъйнов не иска да мине под венчило съвсем не противоречи обаче на по важните му планове – да има наследници. Синеоката звезда от бесарабски произход е категоричен, че иска да има поне две-три деца и най-голямата му мечта е да стане татко. Кога обаче Руслан ще дундурка бебе на ръце, ще покаже само времето.

„Вече имам такива планове и с трепет очаквам добрата новина”, не крие желанието си да е татко актьорът. 

Според колегите му пък той вече е започнал да работи за бебе и в най-скоро време ще е поредният баща в екипа на „Комиците”.

Сподели:
Илон Мъск хвърли ръкавица на Нолан, анонсира своя версия на „Одисея“ с помощта на ИИ

Илон Мъск хвърли ръкавица на Нолан, анонсира своя версия на „Одисея“ с помощта на ИИ

„До края на тази година Grok Imagine ще създаде пълнометражен филм по „Одисея“, който ще бъде исторически точен и ще отразява вярно творчеството на Омир“, написа той.

Поредна мистерия около аферата „Епстийн“: Откриха мъртъв френски моден агент

Поредна мистерия около аферата „Епстийн“: Откриха мъртъв френски моден агент

Даниел Сиад беше под лупата на властите като един от агентите, за които се подозираше, че са използвали позицията си в модната индустрия в Париж, за да вербуват млади жени и непълнолетни момичета

Финала на Световното по футбол събра съперниците Тръмп и Санчес в една ложа

Финала на Световното по футбол събра съперниците Тръмп и Санчес в една ложа

За последните 8 години, откакто Педро Санчес пое управлението на Испания, той няма нито една двустранна среща с Доналд Тръмп. Но страстта към футбола ги среща.

Коментари (0)