1 Януари, 2026

Мелания Тръмп не иска да се мести в Белия дом

Мелания Тръмп не иска да се мести в Белия дом

Съпругата на Доналд Тръмп – Мелания, и техният общ син Барън може да останат да живеят в Ню Йорк, след като новоизбраният американски президент се нанесе в Белия дом във Вашингтон, съобщава Си Ен Ен. Това заявиха от преходния екип на републиканеца. Причина за решението е, че според семейството не би било подходящо 10-годишният Барън да бъде отдалечаван от учебната си среда.

От екипа на новоизбрания президент коментираха скорошна статия на „Ню Йорк поуст“, според която 46-годишната Меляния и Барън ще продължат да живеят в своя апартамент в „Тръмп тауър“ най-малко до края на учебната година, така че момчето да може да посещава частното училище в Манхатън, където учи. По време на изказване пред репортери в Ню Джърси самият Доналд Тръмп потвърди, че скоро ще се нанесе в Белия дом, но първата дама няма да дойде с него веднага. „Скоро. След като той - синът му Барън, завърши училище“, каза той на въпрос кога Мелания ще се присъедини към него във Вашингтон. Тръмп ще положи клетва като държавен глава на 20 януари 2017 г.

Сподели:

Коментари (0)

Мелони продава Коледните си подаръци на търг

Мелони продава Коледните си подаръци на търг

След като през 2024 г. депутатите подариха на Джорджа Мелони легло king size, тази Коледа те заложиха на високите технологии

Джордж Клуни, съпругата му Амал и децата им станаха френски граждани

Джордж Клуни, съпругата му Амал и децата им станаха френски граждани

"Тук не снимат децата. Няма папараци, които да се крият пред училището. Това е от съществено значение за нас.“

Брижит Бардо ще бъде погребана в Сен Тропе, край морския бряг

Брижит Бардо ще бъде погребана в Сен Тропе, край морския бряг

Преди няколко години тя беше изразила желание да бъде погребана в градината си, с обикновен дървен кръст на гроба.