5 Февруари, 2026

Миро не искал да чува за Галка

Миро не искал да чува за Галка

 

Миро дори споделил пред екипа на „Гласът на България", в което е ментор, че не иска и да чува за бившата си дуетна половинка.

„Изобщо не ме питайте дали „Каризма" ще се събере и не ме увещавайте да изпеем заедно нещо в шоуто. Това е абсурд! Изобщо не искам да я виждам" - споделил Миро по адрес на бившата си музикална партньорка, пише hotnews.bg.

Разпадът на дует „Каризма" дойде внезапно през 2007 година. Малко след като Галка участва в първото издание на шоуто „ВИП Брадър" и се изложи до краен предел - отбелязва изданието. Малко след финала на шоуто идва и окончателната раздяла. Миро пръв казал на партньорката си, че повече не иска да работи с нея и че ще върви по собствен път. Двамата се разбрали официално да поддържат тезата, че са в добри отношения и си дават само почивка. 

Още тогава и Миро, и Галя знаят, че това е окончателният край на дуета - отбелязва таблоидът.

Сподели:

Коментари (0)

Ройтерс: Принц Андрю напусна дома си в Уиндзор унизен и обиден

Ройтерс: Принц Андрю напусна дома си в Уиндзор унизен и обиден

Преместването му идва след нови разкрития за връзките му със сексуалния престъпник Джефри Епстийн

Арестуваха сина на норвежката принцеса  Мете-Марит за нападение и заплахи

Арестуваха сина на норвежката принцеса Мете-Марит за нападение и заплахи

Става дума за нанасяне на телесни повреди, отправяне на заплахи с нож и нарушаване на ограничителна заповед

Западни издания: Младите жени - топлата връзка между Тръмп и Епстийн

Западни издания: Младите жени - топлата връзка между Тръмп и Епстийн

Някои анализатори предполагат, че набирането на момичета от Русия показва, че Епстийн може да е ръководил класическа операция за "компромат" – примамване на влиятелни бизнесмени, медийни магнати, държавници и политици в сексуални контакти