8 Юни, 2026

Обвиниха Кевин Спейси и в расизъм

Обвиниха Кевин Спейси и в расизъм
Кевин Спейси

Актьорът отказвал да общува с чернокожи служители на фирмата за сигурност


Ръководител на охранителна фирма в САЩ обвини холивудския актьор Кевин Спейси в расизъм и каза, че той отказал да подаде ръка на чернокожи служители на снимачната площадка на „Къща от карти”, съобщи британският в. „Дейли мейл”, цитиран от Нова телевизия.

По информация на изданието, 51-годишнишят Ърл Блу, който е начело на компанията VIP Protective Services, бил нает по време на снимките на първия сезон на „Къща от карти”. Той заяви, че на снимачната площадка Спейси отказал на общува с чернокожи служители на фирмата и се изказвал обидно по техен адрес.

Според Блу, служителите на фирмата за охрана гледали трейлъра на „Къща от от карти”, когато Спейси му казал, че не желае те да гледат трейлъра, добавяйки обидни изрази.

Впоследствие продуцентите на сериала не продължили договора с тази охранителна фирма.

Спейси е замесен в скандал, след като около 15 души то обвиниха в сексуален тормоз.

Скандалът започна с обвинението на звездата от сериала „Стар трек” Антъни Рап, който каза, че когато бил 14-годишен, пияният Спейси се опитал да го съблазни.

Спейси заяви, че не помни такъв инцидент, но се извини на Рап. 
Сподели:
Година след смъртта му: Режисьор взриви нета с шокиращи обвинения към Вал Килмър

Година след смъртта му: Режисьор взриви нета с шокиращи обвинения към Вал Килмър

Адам Маркас, който е работил с актьора по трилъра "Конспирация", твърди, че е било много трудно да се работи с него

Дара нареди на Радев: Искам министърът на културата да не седи в дъното на масата на заседанията на МС

Дара нареди на Радев: Искам министърът на културата да не седи в дъното на масата на заседанията на МС

"Всеки един от вас трябва да реши, че няма да е жертва на държавата, на съседа си... и т.н. Ние сме тези, които трябва да решим какво да правим с живота си", заяви певицата

100 години Мерилин Монро

100 години Мерилин Монро

Аукционната къща Julien's Auctions ще предложи на търг близо 200 предмета в рамките на специалния търг „100 години Мерилин", включително непубликувани снимки, сценарий с бележки от последната ѝ продукция

Коментари (0)