27 Май, 2026

Преследвач тормози Кийра Найтли, тя иска засилена охрана

Марк Ревил има издадена условна присъда, а от осем седмици и ограничителна заповед

Актрисата Кийра Найтли поиска разрешение от местните власти да увеличи охраната на дома си в Лондон, заради преследвач, който я е тормозил, съобщи Контакмюзик. Очаква се властите да вземат решение следващия месец, ако няма възражения от съседите.

Звездата призна, че се страхувала да излезе навън, заради Марк Ревил, който има издадена условна присъда от осем седмици и ограничителна заповед. Актрисата от "Карибски пирати" каза, че преследването на Ревил я докарало до паника. В опитите му да привлече вниманието ѝ имало случаи, когато издавал котешки звуци през пощенската ѝ кутия, изпращал е флашка с котешка музика и снимки с намигащи животни. 

"Този мъж ми причини толкова нещастия и паника. Страхувам се всеки път, когато изляза навън. Когато се прибирам вкъщи, трябва да гледам зад гърба си. Не знам кой може да се е притаил в сенките", каза тя.

Затова 32-годишната актриса предприе стъпки да направи жилището, където живее със съпруга си Джеймс Райтън и 2-годишната им дъщеря Еди, по-безопасно. Освен увеличените мерки за сигурност тя планира и ремонтни дейности в дома си. Кийра и Джеймс вече оборудваха къщата си с камери, след като Марк Ревил начерта стрелка, която сочеше към входната врата.  

Сподели:
Дара влезе и в Billboard - първи пробив за България в класацията Global 200

Дара влезе и в Billboard - първи пробив за България в класацията Global 200

"Бангаранга" поставена на 90-о място сред най-популярните интернет парчета в света

Гей двойка преодоля бариерата на конституцията в католическа Полша

Гей двойка преодоля бариерата на конституцията в католическа Полша

Регистрацията на брака им стана възможна след решение на Европейския съд (ЕС) през ноември 2025 година. Осиновяването при еднополови двойки остава незаконно в страната.

Тръмп пропуска сватбата на сина си заради напрегнатите преговори с Иран

Тръмп пропуска сватбата на сина си заради напрегнатите преговори с Иран

„Въпреки че много исках да съм с моя син Дон-младши и с най-новия член на семейство Тръмп - бъдещата му съпруга Бетина, обстоятелствата, свързани с управлението на държавата, и любовта ми към Съединените американски щати не ми позволяват да го направя"

Коментари (0)