28 Юни, 2026

Прибраха в клиника Джордж Майкъл, на всеки час пафкал марихуана

Джордж Майкъл е настанен в швейцарския център за рехабилитация на зависими от наркотици. 

51-годишният музикант решил да потърси помощ, след като започнал да пуши марихуана по 25 пъти на ден.

На уебсайта на центъра е посочено, че предлагат рехабилитация на зависимите от алкохол, наркотици, при хранителни разстройства, пристрастяване към хазарта, секс зависимости и интернет мании.

Психолозите се грижат и за пациенти с индивидуални разстройства, депресия, тревога, натрапчиви фобии и други проблеми.

Лечението в клиниката струва около 100 000 евро, а от него са се възползвали и други известни имена. 

Сподели:
Изгоненият от дома си Мики Рурк остана без зъби, фенове се тревожат за състоянието му

Изгоненият от дома си Мики Рурк остана без зъби, фенове се тревожат за състоянието му

Появата му в този окаян вид идва само няколко месеца след като съд в Лос Анджелис постанови той да бъде изведен от наетото си жилище заради близо 60 000 долара неплатен наем

Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си

Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си

На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент

Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката

Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката

Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми

Коментари (0)