Джордж Майкъл е настанен в швейцарския център за рехабилитация на зависими от наркотици.
51-годишният музикант решил да потърси помощ, след като започнал да пуши марихуана по 25 пъти на ден.
На уебсайта на центъра е посочено, че предлагат рехабилитация на зависимите от алкохол, наркотици, при хранителни разстройства, пристрастяване към хазарта, секс зависимости и интернет мании.
Психолозите се грижат и за пациенти с индивидуални разстройства, депресия, тревога, натрапчиви фобии и други проблеми.
Лечението в клиниката струва около 100 000 евро, а от него са се възползвали и други известни имена.
Още от Клюки
Изгоненият от дома си Мики Рурк остана без зъби, фенове се тревожат за състоянието му
Появата му в този окаян вид идва само няколко месеца след като съд в Лос Анджелис постанови той да бъде изведен от наетото си жилище заради близо 60 000 долара неплатен наем
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си
На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент
Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката
Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми