1 Февруари, 2026

Принц Хари и Мегън Маркъл със сватба на 19-ти май

Принц Хари и Мегън Маркъл със сватба на 19-ти май

Противно на протокола Мегън ще прекара Коледните празници с кралското семейство

След като внукът на кралица Елизабет Втора, който е пети поред в наследяването на престола, и Маркъл - звездата от телевизионния сериал "Костюмари", обявиха годежа си в края на ноември, вече не е тайна и датата, когато официално ще сключат брак - 19 май 2018. 

Преди ден стана ясно, че Меган Маркъл ще бъде с кралското семейство на Коледа. Всички заедно се събират в двореца Сандрингам в Източна Англия. Това е отклонение от протокола, защото обикновено партньорите на хора от кралското семейство не се допускат до тържествата, преди да сключат брак.

Кралицата кани най-близките си роднини в имението. По традиция те си разменят подаръци на Бъдни вечер, а на Коледа кралското семейство ходи на служба в църквата на територията на имението.

Принц Уилям и съпругата му също ще бъдат в Сандрингам за Коледа.
Сподели:

Коментари (0)

Режисьорът на филма „Мелания“ фигурира в документите, свързани с Джефри Епстийн

Режисьорът на филма „Мелания“ фигурира в документите, свързани с Джефри Епстийн

Документалният филм „Мелания“, с който отново се свързва името на Брет Ратнър, предизвиква интерес не само заради темата си, но и заради контекста около режисьора

Колко опасно може да бъде да сме нощни птици

Колко опасно може да бъде да сме нощни птици

Ново мащабно изследване показва по-висок риск от сърдечно-съдови заболявания, инсулт и инфаркт при хората, които редовно стоят будни до късно

Джими Кимъл атакува: Филмът за Мелания е „подкуп за 75 млн. долара“/ВИДЕО/

Джими Кимъл атакува: Филмът за Мелания е „подкуп за 75 млн. долара“/ВИДЕО/

„Това не е документален филм, това е скъп подкуп от Amazon“, заяви водещият. Докато Тръмп рекламира лентата като „задължителна“, данните от боксофиса показват празни зали. А премиерата бе засенчена от скандали и трагични новини.