През уикенда, навръх католическия Великден, който се отбеляза официално във Великобритания тази година на 27-ми април, принц Уилям е направил нещо съвсем неочаквано, информират от английския „Воуг“. Престолонаследникът е посетил сватбата на бишата си приятелка Джесика Крейг в Кения и то без съпругата си Кейт.
Уилям и Джесика се запознават през 2000-та година в университета "Сейнт Андрюс" и се разделят малко след като той завършва и се запознава с Кейт. По-късно обаче, когато двамата с Кейт се разделят за малко, двамата отново подновяват връзката си за кратко. Според близки до кралското семейство, Кейт също е била поканена на сватбата, но не е присъствала защото предпочела да остане вкъщи с децата им.
„Уилям е много галантен и възпитан човек. Уважил е сватбата на Джесика от етикет и джентълменство, нещо съвсем нормално за човек с неговия ранг и положение. Освен това двамата с нея не са се карали, нито са се разделили в лоши отношения, така че бихме могли да кажем, че както с всичко останало и в тази ситуация той се държи на ниво“, коментират експерти.
Още от Клюки
Мъжете и жените ревнуват различно – науката обяснява защо
Различната природа на ревността при мъжете и жените е причината изневярата да се изживява по различен начин от силния и слабия пол
Изгоненият от дома си Мики Рурк остана без зъби, фенове се тревожат за състоянието му
Появата му в този окаян вид идва само няколко месеца след като съд в Лос Анджелис постанови той да бъде изведен от наетото си жилище заради близо 60 000 долара неплатен наем
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си
На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент