10 Юли, 2026

Резил: Стайлингът на политиците ни получи поощрителна "3-ка"

Резил: Стайлингът на политиците ни получи поощрителна "3-ка"

Модната секира на Валентин Кулагин се стовари безпощадно върху някои от най-популярните български политици в деня на изборите.

В ефира на TV7 той коментира стайлинга на партийните лидери, отправяйки остри критики и забележки.

След безпощадната критика към Радан Кънев, чиито дънки определи като “груб моден гаф”, защото ставали с тях да ходи само до магазина, лидерът на СДС Божидар Лукарски изпъкнал в костюм, който му е по мярка - рядко срещано явление в гардероба на българските политици.

Илиана Раева, макар и много стилна, не успяла да спечели аплодисментите на публиката заради прическата си, която била като каска на главата й.

Фрапантно грозна била облечена червеното острие Мая Манолова, в която Кулагин припозна жрица на любовта заради флоралните мотиви в облеклото й, силно напомнящи му за одеждите на гейшите.

Лидерът Борисов пък му приличал в костюма си на пилот на самолет, който "може би се готви да пилотира самолета, наречен България“.

„Флиртаджия с осанка и добре му стои костюмът“, похвали го пловдивският модист.

Според спецът по стайлинг обаче визията на политиците била доста популистка и затова им сложи оченка - поощрителна 3-ка.

„Има някакъв вид популизъм – всеки се опитва да изглежда или героично или патриотично или много близо до избирателите. Това е излишно, защото всички знаем колко крадат – да не си крият хубавите дрехи“, призова модистът.

Сподели:
Чудо-невиждано! Глобиха сина на фолкаджията Тони Стораро - Емрах, бръмчи с Porsche през пешеходната зона на Созопол

Чудо-невиждано! Глобиха сина на фолкаджията Тони Стораро - Емрах, бръмчи с Porsche през пешеходната зона на Созопол

Кадрите са заснети в събота следобед. Въпреки дъждовното време автомобилът на по-малкия син на певеца преминава през парк с алеи и детска площадка – място, което през активния туристически сезон ежедневно се използва от стотици туристи и семейства с деца.

Григор Димитров след победата: Предстои ергенско парти и сватба, сестрите Уилямс ще ги организират

Григор Димитров след победата: Предстои ергенско парти и сватба, сестрите Уилямс ще ги организират

"Късметлия съм да имам такива хора до себе си и се чувствам свободен да ги попитам за абсолютно всичко. Те притежават големи сърца, забавлявали сме се толкова много заедно", пиеше той

Мъжете и жените ревнуват различно – науката обяснява защо

Мъжете и жените ревнуват различно – науката обяснява защо

Различната природа на ревността при мъжете и жените е причината изневярата да се изживява по различен начин от силния и слабия пол

Коментари (0)