17 Август, 2026

Рокаджии от "Тексас" кръстили дърво на Робърт Плант

Рокаджии от "Тексас" кръстили дърво на Робърт Плант

Вокалистката на „Тексас” Шарлийн Спитери разкрива любопитни подробности около легендарната банда “Лед цепелин”.

Той разказва, че по време на 25-годишната им кариера с останалите членове на шотландската рок група имали доста буйни нощи, някои от които останали паметни за музикантите. След един от шумните купони спонтанно решили да откраднат саксийно дърво от хотела, в който били отседнали. Тогава с останалите членове на групата потрошили лобито, за което получили „солена“ сметка. Но истинската суматоха предизвикали, когато немирниците от „Тексас” се опитали да вкарат саксията с фамозното дърво в асансьора. 

Скандалът бил огромен, но това не им попречило да задигнат екзотичното растение за концертния си автобус, превръщайки го в свой талисман. Всички вкупом още тогава решили да му дадат и име - кръстили го на легендарния Робърт Плант. 

Сподели:
Скандалният рапър неонацист Кание Уест може да изнесе концерти в Русия

Скандалният рапър неонацист Кание Уест може да изнесе концерти в Русия

През 2025 г. той многократно публикува послания, в които се обявява за нацист и възхвалява Адолф Хитлер

На Бил Гейтс му излезе име: Най-големият частен собственик на земеделска земя в САЩ

На Бил Гейтс му излезе име: Най-големият частен собственик на земеделска земя в САЩ

Големите поземлени владения на Гейтс привлякоха вниманието, след като той публикува карта в Instagram с местоположението на земеделските му земи в страната

Тайна сватба на Кристиано Роналдо: Появиха се първи подробности

Тайна сватба на Кристиано Роналдо: Появиха се първи подробности

„Свидетелството за брак на Роналдо и Джорджина потвърждава, че на церемонията са присъствали само четирима свидетели и децата на двойката

Коментари (0)