5 Декември, 2025

С виц за мъжете Деси Радева поздрави дамите за 8-ми март

С виц за мъжете Деси Радева поздрави дамите за 8-ми март

Десислава Радева

Любимо място за комуникация на първата дама е социалната мрежа

Съпругата на президента Десислава Радева честити 8-ми март на всички дами по нестандартен начин. Вместо обичайно пожелания за щастие и любов, тя посвети на празника виц за мъжете. Написа го в пост на страницата си в социалната мрежа, която е нейно любимо място за комуникация. 

"Защо мъжът не може да е едновременно красив и интелигентен?
Защото тогава ще е жена. Честит празник, лейдис!"

Предишният  пост на Деси Радева бе свързан с приема при президента за Националния празник 3-ти март, който не остана незабелязан от посетителите в интернет. Той стана повод както за адмирации, така и за критики по повод тоалета й, който беше почти еднакъв с одеждите, в които се беше облякла вицепрезидентът Илияна Йотова. 
Сподели:

Коментари (0)

Почина Кери-Хироюки Тагава: Легендарният злодей с благородна душа (1950–2025)

Почина Кери-Хироюки Тагава: Легендарният злодей с благородна душа (1950–2025)

Светът на киното се сбогува с една от най-емблематичните си фигури. Кери-Хироюки Тагава, японско-американският актьор, оставил трайна следа в Холивуд с ролите си на харизматични злодеи и мъдри наставници, почина на 75-годишна възраст.

Папата и идолът на италианците обсъдиха живота на свети Петър

Папата и идолът на италианците обсъдиха живота на свети Петър

Лъв XIV разкри, че сред любимите му филми е „Животът е прекрасен“ на Бенини

Скандал в Бъкингам: Крал Чарлз заличи името на брат си Андрю от кралската история

Скандал в Бъкингам: Крал Чарлз заличи името на брат си Андрю от кралската история

Посвещаването на Андрю Маунтбатън-Уиндзор в Ордена на жартиерата и Кралския Викториански орден са отменени и анулирани, а името му е заличено от официалните регистри и на двата ордена