Семейство Бекъм са горди собственици на къща в един от лондонските богаташки квартали, но предстои да се сдобият и с ново имение в топлия и слънчев Лос Анджелис. Според последни слухове, Дейвид и Виктория са в края на голяма имотна сделка за 5.4 милиона паунда.
Имението, на което са хвърлили око, се намира в тихите покрайнини на Града на ангелите – любимо място за почивка на британското семейство. Луксозната къща, носеща името Amberley House, се разполага на 22 акра площ и е забележителност в местността Найлсуърт.
Местни бъдещи съседи твърдят пред Daily Mail, че не знаят дали със сигурност Виктория, Дейвид и децата ще се местят в имението, но „всички непрестанно говорят за това, а и неведнъж двамата са били засичани тук“.
Новината за новия им семеен дом идва, след като по медиите се породиха слухове за края на 16-годишният брак на 41-годишната дизайнерка и 40-годишният футболист. Самата Виктория заяви миналата седмица пред списание Grazia: “Нищо не застрашава силната връзка помежду ни. Благословена съм с този прекрасен съпруг, както и с красивите си, здрави и щастливи деца. Да, пътуваме много заради работата и благотворителните кампании, които поведохме, но винаги намираме време един за друг като двойка и като семейство. Дейвид и аз няма какво да доказваме относно любовта си. Обичаме се, грижим се един за друг и сме едно здраво семейство”.
Още от Клюки
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си
На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент
Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката
Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми
Отиде си Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"
77-годишната актриса, известна с ролята си на Кейт Танър, си е отишла тихо и спокойно, оставяйки след себе си изключително наследство и творческа енергия..., пише на страницата на актрисата във Фейсбук