6 Декември, 2025

Сестрата на Бионсе наби Джей Зи в асансьор

Сестрата на Бионсе наби Джей Зи в асансьор

Управата на нюйоркски хотел обяви, че разследва обстоятелствата по изтичането на видеозапис от охранителна камера в асансьор към медиите, от който се вижда как сестрата на Бионсе, Соланж Ноулс, удря в лицето съпруга й, рапъра Джей Зи, предадоха Асошиейтед прес и Франс прес. Триминутното видео бе качено в американския сайт TMZ.com, посветен на знаменитостите. В черно-белите кадри, които са без звук, се вижда разправията в асансьора на хотел "Стандарт" в Ню Йорк и нанасянето на удара от страна на Соланж. Там имаше парти след бала на Института по костюма в музея "Метрополитън" на 5 май. Във филмчето се вижда как бодигард се опитва да усмири 27-годишната Соланж, а Бионсе не се намесва в скандала. Тримата носят същите облекла, с които преди това се бяха появили на благотворителния бал в "Метрополитън" - Соланж в розова рокля на Филип Лим, Бионсе в черна рокля на "Живанши" и Джей Зи в бял смокинг. Управата на хотел "Стандарт" в Манхатън изрази възмущението си от изтичането на видеоматериала и обеща да вземе строги мерки срещу виновниците. В официално изявление на ръководството се казва:

 "Ние сме шокирани и натъжени от факта, че очевидно е имало пропуск в охранителната ни дейност и в конфиденциалността, на която разчитат нашите клиенти. Ние ще накажем и ще изправим пред съда виновните за това лица!"

 Нито Соланж Ноулс, нито Бионсе или Джей Зи споменаха за инцидента в страниците си в Туитър. Соланж, която се очаква да издаде нов албум до края на годината, пя на фестивала Коачела в Калифорния миналия месец. Към нея се присъедини на сцената и сестра й Бионсе, за най-голяма радост на публиката.

Сподели:

Коментари (0)

Почина Кери-Хироюки Тагава: Легендарният злодей с благородна душа (1950–2025)

Почина Кери-Хироюки Тагава: Легендарният злодей с благородна душа (1950–2025)

Светът на киното се сбогува с една от най-емблематичните си фигури. Кери-Хироюки Тагава, японско-американският актьор, оставил трайна следа в Холивуд с ролите си на харизматични злодеи и мъдри наставници, почина на 75-годишна възраст.

Папата и идолът на италианците обсъдиха живота на свети Петър

Папата и идолът на италианците обсъдиха живота на свети Петър

Лъв XIV разкри, че сред любимите му филми е „Животът е прекрасен“ на Бенини

Скандал в Бъкингам: Крал Чарлз заличи името на брат си Андрю от кралската история

Скандал в Бъкингам: Крал Чарлз заличи името на брат си Андрю от кралската история

Посвещаването на Андрю Маунтбатън-Уиндзор в Ордена на жартиерата и Кралския Викториански орден са отменени и анулирани, а името му е заличено от официалните регистри и на двата ордена