25 Февруари, 2026

Сталоун: В България можеш да намериш Wi-Fi в гора, заобиколен от вълци

Сталоун: В България можеш да намериш Wi-Fi в гора, заобиколен от вълци

Силвестър Сталоун

Холивудската звезда Силвестър Сталоун се оплака от безжичния интернет в Санта Кларита, Калифорния, сравнявайки го с доброто покритие в България.

„Много е иронично, че в България можеш да намериш безжичен интернет в гора, където си заобиколен от вълци, но не можеш да откриеш такъв в Санта Кларита“, казва във видео актьорът, който е в Калифорния за снимките на хитовия сериал This Is Us.

“Това е една от най-големите мистерии в живота ми. Можем да стигнем до всички краища на Вселената, а е толкова трудно да откриеш добро покритие“, оплака се Слай в текст към публикуваното видео.

Силвестър Сталоун няколко пъти е снимал у нас, включително част от екшън поредицата „Непобедимите“.

В момента той е в калифорнийския град Санта Кларита, където са снимките на втория сезон на телевизионната поредица This Is Us.

Сподели:

Коментари (0)

Журналистка разказа в Glamour как протича "трезвено секс парти"

Журналистка разказа в Glamour как протича "трезвено секс парти"

Тайдман оцени концепцията, признавайки, че се е чувствала в безопасност на партито и не е имала махмурлук и не е изпитвала срам на следващата сутрин

Бившият принц Андрю е освободен, Тръмп жали за ареста му

Бившият принц Андрю е освободен, Тръмп жали за ареста му

„Мисля, че е срамно. Мисля, че е много тъжно. Мисля, че е много лошо за кралското семейство. Много, много тъжно“, каза американският президент на борда на Air Force One 

Полицията арестува принц Андрю - споделял поверителни документи с Епстийн

Полицията арестува принц Андрю - споделял поверителни документи с Епстийн

Полицията на окръг Темза съобщи също, че разследва твърдения, според които жена е била изпратена във Великобритания от Джефри Епстийн за предоставяне на интимни услуги за Андрю