21 Юни, 2026

Уволненият Чарли Шийн атакува "Двама мъже и половина"

Американският актьор Чарли Шийн иска да се завърне в известния сериал "Двама мъже и половина".

Скандалният актьор бе уволнен от създателя на сериала Чък Лори през 2011 г. Наскоро звездата разкри в интервю за списание "TV Guide", че иска да изиграе образа си още повече, когато сериалът върви към своя край.

"Свързах се с продуцентите и те ми върнаха обаждане. Опитваме да решим кое има повече смисъл. Ако те вземат решение, аз искам да изиграя образа на чичо Чарли в последния сезон. На разположение съм и ги уведомявам за това от рано. От тях зависи", казва актьорът за списанието.

Според Шийн, появата му в последния сезон ще бъде "проява на добра воля и черешката на тортата за феновете".

Въпреки факта, че героят му в ситкома е мъртъв, той се надява, че сценаристите ще бъдат в състояние да организират появата на неговия персонаж в един от последните епизоди на сезона.

След уволнението си Шийн отправи тежки критики към Чък Лори. Той дори подаде иск за 100 долара срещу продуцентския екип на сериала, но бе постигнато споразумение извън съдебната зала.

Последният сезон на хитовия ситком "Двама мъже и половина" стартира на 30 октомври 2014 г.

Сподели:
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си

Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си

На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент

Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката

Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката

Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми

Отиде си  Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"

Отиде си Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"

77-годишната актриса, известна с ролята си на Кейт Танър, си е отишла тихо и спокойно, оставяйки след себе си изключително наследство и творческа енергия..., пише на страницата на актрисата във Фейсбук

Коментари (0)