1 Февруари, 2026

Възкресиха “Вис 1” и “Вис 2” във Фейсбук

Възкресиха “Вис 1” и “Вис 2” във Фейсбук

Незнайни фенове направиха техни страници във Фейсбук, където чрез десетки техни снимки и близки на убитите братя Васил и Георги Илиеви, шефове на въпросните компании, съживиха спомена за скандалния им и забулен в тайни живот.

На фотосите се вижда красиви жени, разточителни празненства и трапези, на които братята са щастливи и усмихнати. 

"Велики хора. Двамата братя ще останат завинаги в БГ историята", хвалят ги приятели на страницата. "Голям", "Велик човек беше", славят Георги Илиев негови привърженици. 

За автентичност авторите на страниците на ВИС-1 и ВИС-2 са постнали и известната навремето песен за борците "Тигре, тигре" на Радо Шишарката. 

 

Сподели:

Коментари (0)

Режисьорът на филма „Мелания“ фигурира в документите, свързани с Джефри Епстийн

Режисьорът на филма „Мелания“ фигурира в документите, свързани с Джефри Епстийн

Документалният филм „Мелания“, с който отново се свързва името на Брет Ратнър, предизвиква интерес не само заради темата си, но и заради контекста около режисьора

Колко опасно може да бъде да сме нощни птици

Колко опасно може да бъде да сме нощни птици

Ново мащабно изследване показва по-висок риск от сърдечно-съдови заболявания, инсулт и инфаркт при хората, които редовно стоят будни до късно

Джими Кимъл атакува: Филмът за Мелания е „подкуп за 75 млн. долара“/ВИДЕО/

Джими Кимъл атакува: Филмът за Мелания е „подкуп за 75 млн. долара“/ВИДЕО/

„Това не е документален филм, това е скъп подкуп от Amazon“, заяви водещият. Докато Тръмп рекламира лентата като „задължителна“, данните от боксофиса показват празни зали. А премиерата бе засенчена от скандали и трагични новини.