Такава е и партията на Бареков, пълна е с пумпали. С такива пумпали сериозни партии не се правят и заради тях хората загубиха доверие в политиците. България е много малка за да има такава огромна корупция. А всички партии участват в тази корупция. Това обяви от САЩ по bТВ почетният председател на Обединените земеделци Анасатасия Мозер. Според нея в настоящия парламент са се събрали орел, рак и щука.
Не виждам какво ще постигне този парламент. Важното е, че все пак сме в ЕС и това е добра гаранция за нас. Днешното правителство е лошо за България, политиката им е стара и нищо ново не носи на страната. Добре е, че президентът е един разумен глас в тази трудна ситуация. Протестите на гражданите трябва да продължат, защото хората искаха нов морал, откритост и липса на корупция. Проблемът е, че искаха промяна без програма и ясна политическа визия. Борисов направи много като премиер, но ние имаме навика да гледаме и да виждаме само лошото. Полезно и добро беше и правителството на ОДС, направиха много за България, но не ценим това. Голямата грешка на прехода не е само на политиците, а на българския избирател, който е непостоянен и обича да вярва на лъжи. Затова се появяват партии еднодневки.
Още от България
Борисов за управляващите: Стига с тези оправдания, че някой друг е виновен
В правителството продължават да се държат като президентска институция...Копринков подрежда структурите на партията, не го подценявайте
Николай Нанков: Не си ли говорят в кабинета "Радев"?
Народният представител на ГЕРБ намеква, че регионалният министър Шишков подвежда премиера, изричайки поток от неистини по повод обществени поръчки, подписани лично от него
Огнян Минчев: Само с граждански протести ще покажем на новите властници, че не могат безнаказано да провалят бъдещето ни
„Прогресивна България“ получи комфортно мнозинство, с което може да нанесе непоправими щети върху българското стопанство и финанси, върху историческата ни памет, предупреждава политологът