2 Юли, 2026

​Бъдещият вътрешен министър: Полицаите са отишли на сватба, а не на задържане

​Бъдещият вътрешен министър: Полицаите са отишли на сватба, а не на задържане

Бъдещият вътрешен министър, който до скоро се изявяваше като водещ на шоу Росен Петров директно нападна МВР от ефира на ТВ 7 заради кървавия инцидент в Лясковец.

Няма държава и общини, някой в МВР е направил голяма грешка, не може да има убит полицай и други трима ранени. Не са били подготвени, трябвало е да има снайперисти, които да го обезвредят, ползват се в такива случаи и шокови гранати. Трима полицаи отиват курбан. Няма значение, кой стреля, проблемът е, че някой не си е свършил работата. Отишли са на задържане като на сватба. Хората на МВР се движат групово и затова убиецът е отвял четирима с един изстрел. Още един ненужен „герой” създадохме, коментира бившият милиционер Росен Петров.

Близката до Бареков ТВ7 от сутринта се хвали, че първи съобщили за драмата и били на място, но най-вероятно главният секретар, който се слави като близък до лидера на „България без цензура” е услужливият информатор, който е искал да си направи поредния пиар.

Сподели:
Министър Милошев освободи Съвета на директорите на НДК

Министър Милошев освободи Съвета на директорите на НДК

Новият Съвет на директорите избра за изпълнителен директор Ия Петкова-Ангелова

Данаилов: Европейският надзор установи, че на „ДаллБогг“ липсват до 640 млн. лв., отнемането на лиценза беше неизбежно

Данаилов: Европейският надзор установи, че на „ДаллБогг“ липсват до 640 млн. лв., отнемането на лиценза беше неизбежно

"Парите не са инвестирани правилно и са недостатъчни, за да може да се посрещнат претенциите от всички хора, които са били пострадали и имат претенци към дружеството“

Асен Василев: Замразени плащания за майките и пенсионерите,  водопад от евро за...

Асен Василев: Замразени плащания за майките и пенсионерите, водопад от евро за...

"Увеличението на задълженията трябва да върви ръка за ръка с увеличението на правата. А правата на гражданите в проектобюджета на Гълъб Донев са замразени", смята той

Коментари (0)