10 Февруари, 2026

​Бареков приюти и куция кон Светлин Танчев

​Бареков приюти и куция кон Светлин Танчев

Така той стана вторият народен избраник в парламента, който ще играе за прохождащия в политиката Николай Барекорв, съобщиха от пресцентъра на партията му.

Оттам уточняват, че Танчев няма да става член на формацията на Бареков, но се присъединява към икономическата му платформа в качеството на експерт.

Преди няколко дни от „България без цензура” запознаха медиите и с друг „внедрен” народен представител - Румен Йончев, който пък напусна Коалиция за България, за да бъде „гласът” на Бареков в парламента.

Танчев и Йончев щели „в скоро време” да внесат два законопроекта - за създаване на агенция "Чисти ръце", която да разследва политиците на най-висши нива, и за подпомагане на стартиращ бизнес, информират още от пресцентъра на „България без цензура”.

Сподели:

Коментари (0)

"Величие" към Йотова: Трагедията е, че обществото е загубило вяра в институциите

"Величие" към Йотова: Трагедията е, че обществото е загубило вяра в институциите

"Вярваме на 100% във вашия избор, готови сме да работим на 100% с вас" , каза лидерът на "Величие" Ивелин Михайлов

Консултации на „Величие” с президента

Консултации на „Величие” с президента

Преди това за консултации днес пристигнаха от "МЕЧ", които казаха на Илияна Йотова, че е трябвало да подаде оставка и да започне подготовката за избори 2 в 1

Радостин Василев към Илияна Йотова: Да бяхте подали оставка двамата с Румен Радев

Радостин Василев към Илияна Йотова: Да бяхте подали оставка двамата с Румен Радев

В обществото изглежда, че "той е използвал президентството да направи партия, а Илияна Йотова - президентският пост за своя бъдеща кампания", заяви лидерът на "Меч"